Willa Courtyard Townhouse

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Willa Courtyard Townhouse Melbourne oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Crown Towers Melbourne w około 4 km.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w willi. Willa Courtyard Townhouse jest usytuowana w odległości krótkiego spaceru od restauracji Hawker Hall, która oferuje dania kuchni malezyjskiej.

Plaża w St. Kilda znajduje się 25 min piechotą od domu wakacyjnego, w mieszkaniowej dzielnicy miasta. Willa w Melbourne leży 2 km od takich atrakcji jak Teatr The National Theatre Melbourne. Dla entuzjastów sportu obiekt jest idealną bazą wypadową do odkrywania Melbourne, a Stadion Lakeside jest w 3 km. Dzięki przystankowi autobusowemu Hotham Street, znajdującemu się w nie więcej niż 650 metrach, goście mogą z łatwością zwiedzić okolice Melbourne.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Courtyard Townhouse Melbourne
Luxury Stay In Spacious, Boutique House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Stay In Spacious, Boutique House

195 m od nieruchomości
The Kings Domain At The House Of Windsor By Ready Set Stay - Ground Level
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Kings Domain At The House Of Windsor By Ready Set Stay - Ground Level

217 m od nieruchomości
USD 218 USD 196
za noc
Stylish Townhouse In Melbourne'S Playground
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylish Townhouse In Melbourne'S Playground

494 m od nieruchomości
USD 173 USD 156
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona
    • Pralnia

    Odpoczynek

    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Meble ogrodowe

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !
    Często Zadawane Pytania
    • Gdzie jest zlokalizowana Willa Courtyard Townhouse?
      Willa Courtyard Townhouse leży w dzielnicy Chapel Street, z łatwym dostępem do galerii.
    • Czy Willa Courtyard Townhouse ma kuchnię?
      Tak, Willa Courtyard Townhouse zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Courtyard Townhouse otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety, Willa Courtyard Townhouse nie jest przyjazna zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Courtyard Townhouse Melbourne

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij